Medici

Personalul clinicii include peste 40 de angajați și colaboratori, o echipă multidisciplinară extrem de motivată pentru excelență. Unii dintre cei mai experimentați medici din unitățile sanitare din Arad și Timișoara s-au alăturat Centrului Medical Mediqa pentru a avea grijă de tine.

În Centrul Medical Mediqa, ne asigurăm că medicii noștri își desfășoară activitatea în condiții optime și cu aparatură modernă pentru ca ei să ofere cea mai bună și mai profesionistă îngrijire a pacientului.

Alături de ei, echipa noastră de asistenți profesioniști vin să completeze actul medical, cu grijă pentru fiecare detaliu, totodată ajutând și la crearea unui mediu de lucru favorabil și plăcut.

Toate aceste elemente permit medicilor noștri să satisfacă fiecare nevoie a pacienților și să le ofere cele mai bune îngrijiri.

MEDICI și ORAR

Baldean Adrian
Baldean Adrian
Medic Primar Chirurgie Generala
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
16.00 - 18.00
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Birda Mihaela
Birda Mihaela
Medic Specialist Neurologie
Orar
Luni:
11:00 -20:00
Marți:
11:00 -20:00
Miercuri:
11:00 -20:00
Joi:
11:00 -16:00
Vineri:
11:00 -14:00
Sâmbătă:
-
Burciu Gligor
Burciu Gligor
Medic Primar Obstetrică-Ginecologie
Competențe: Supraspecializare Ginecologie-Oncologie, Ecografie şi Colposcopie, Oncologie genito-mamară
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
18.00 - 19.00
Sâmbătă:
-
Cetean Eliza
Cetean Eliza
Medic Specialist Medicina Interna / Medic Specialist Neurologie
Competențe: Ecografie generală
Orar
Luni:
14:00 -17:00
Marți:
-
Miercuri:
14:00 -17:00
Joi:
-
Vineri:
15:00-18:00
Sâmbătă:
-
Costache Bogdan
Costache Bogdan
Medic Primar Urologie
Competențe: Ecografie generala
Orar
Luni:
-
Marți:
18:00 - 20:00
Miercuri:
18:00 - 20:00
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Degeratu Diana
Degeratu Diana
Medic specialist dermatologie
Orar
Luni:
10:00-14:00
Marți:
-
Miercuri:
10:00-12:00
Joi:
15:00-17:00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Donath-Miklos Imola
Donath-Miklos Imola
Medic specialist urologie
Orar
Luni:
18:00-19:00
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Gaman Alex
Medic specialist chirurgie generala
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
18:00-19:00
Sâmbătă:
-
Hornariu Gabriela
Hornariu Gabriela
Medic Specialist medicina de familie
Orar
Luni:
15:00 -18:00 Z Cuz
Marți:
15:00 -18:00 Z Cuz
Miercuri:
08.00:11.00 Arad
Joi:
08.00:11.00 Arad
Vineri:
11:00 -15:00 Arad
Sâmbătă:
-
Ioanas Letitia
Medic Primar Pediatrie
Competențe: Ecografie abdominala
Orar
Luni:
14:00 - 17:00
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Ionescu Camelia
Psiholog
Orar
Luni:
la programare
Marți:
la programare
Miercuri:
la programare
Joi:
la programare
Vineri:
la programare
Sâmbătă:
la programare
Iovănescu Liviu
Iovănescu Liviu
Medic Primar Ortopedie-Traumatologie
Competențe: Ecografie osteoarticulară
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
17:30 -19:00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Jitaru Bogdan Miroslav
Jitaru Bogdan Miroslav
Medic specialist ortopedie
Orar
Luni:
16:30-19:00
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Kiss Geza Levente
Medic Specialist Dermatologie
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
16.00 - 18.00
Joi:
10.00 - 12.00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Marian Alin Ioan
Marian Alin Ioan
Medic Specialist Medicină Internă
Competențe: Ecografie generală; Ecografie Doppler vase
Orar
Luni:
17:00 - 20:00
Marți:
16:00 - 20:00
Miercuri:
-
Joi:
16:00 - 20:00
Vineri:
13:30 -15:00
Sâmbătă:
10:00-12:00
Martin Tiberiu
Martin Tiberiu
Medic Specialist Ortopedie-Traumatologie
Orar
Luni:
-
Marți:
16:00 -18:00
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Mermete Cristina
Mermete Cristina
Medic Specialist Medicină Generală
Competențe: Medic primar MF
Orar
Luni:
08.00:15.00 Arad
Marți:
08.00:15.00 Arad
Miercuri:
11.00-15.00 Z Cuz 15.30-18.00 Arad
Joi:
11.00-15.00 Z Cuz 15.30-18.00 Arad
Vineri:
08.00-11.00 Arad 11.30:-15.00 Z Cuz
Sâmbătă:
-
Misici Ana-Maria
Misici Ana-Maria
Medic specialist oftalmologie
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
15:00-19:00 (la 2 saptamani)
Sâmbătă:
-
Moraru Marcel
Moraru Marcel
Medic Specialist Obstetrică-Ginecologie
Competențe: Ecografie obstetrică ginecologie
Orar
Luni:
14.00 - 16.00
Marți:
-
Miercuri:
14:00 - 15:00
Joi:
11:30 - 14:00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Munteanu Oana
Munteanu Oana
Medic Specialist Diabet si Boli de Nutritie; consultant Metabolic Balance
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Mureşan Dana
Mureşan Dana
Medic Specialist Cardiologie
Competențe: Ecocardiografie, Ecografie Doppler vase
Orar
Luni:
08:00 -12:00
Marți:
-
Miercuri:
08:00 -12:00
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Nouphal Abdul
Nouphal Abdul
Medic Primar Gastro-Enterologie
Competențe: Ecografie generală
Orar
Luni:
08:00 -10:00
Marți:
16:00 -17:00
Miercuri:
08:00 -10:00
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Olariu Stoian Crinuta
Medic Specialist Obstetrica-Ginecologie
Competențe: Ecografie ginecologica
Orar
Luni:
08:00 - 15:00
Marți:
12:00 - 19:00
Miercuri:
08:00 - 14:00
Joi:
14:00 - 19:00
Vineri:
08:00 - 17:00
Sâmbătă:
-
Onetiu Jana
Psiholog
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
13:00 - 16:00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Ozarchevici Marius
Ozarchevici Marius
Medic Specialist Endocrinolog
Competențe: Ecografie tiroida
Orar
Luni:
09:00 - 19:00
Marți:
-
Miercuri:
09:00 - 19:00
Joi:
10:00 - 15:00
Vineri:
09:00 - 19:00
Sâmbătă:
-
Puterity Narcis
Puterity Narcis
Medic Specialist ORL
Competențe: Audiograma
Orar
Luni:
11:00 - 16:00
Marți:
11:00 - 16:00
Miercuri:
08:00 - 16:00
Joi:
08:00 - 16:00
Vineri:
10:00 - 17:00
Sâmbătă:
-
Șerbănuț Luiza
Medic Specialist Pediatrie
Orar
Luni:
-
Marți:
15:00-17:00
Miercuri:
15:00-17:00
Joi:
15:00-17:00
Vineri:
15:00-17:00
Sâmbătă:
-
Șerbănuț Sorin
Medic specialist chirurgie pediatrica
Orar
Luni:
-
Marți:
14:00-16:00
Miercuri:
-
Joi:
14:00-16:00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Sfordon Andreea
Sfordon Andreea
Medic Specialist Cardiologie
Competențe: Ecocardiografie
Orar
Luni:
12:00 - 20:00
Marți:
09:00 - 16:00
Miercuri:
12:00 - 20:00
Joi:
09:00 - 14:00
Vineri:
08:00 - 15:00
Sâmbătă:
-
Shikki Kallikkot
Shikki Kallikkot
Medic Primar Gastroenterolog
Competențe: Ecografie generală
Orar
Luni:
16.00 - 17.00
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
16:00 - 18:00
Vineri:
08:00 - 09:00
Sâmbătă:
-
Șuță Georgiana
Șuță Georgiana
Medic specialist oftalmologie
Orar
Luni:
-
Marți:
16:00-19:00
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Tomescu Andrei
Medic Specialist Chirurgie Generala
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
16:00-18:00
Sâmbătă:
-
Topor Alina Natalia
Topor Alina Natalia
Medic Specialist Alergologie
Orar
Luni:
-
Marți:
13:00-15:00
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
13:00-15:00
Sâmbătă:
-
Trăilescu Daniela Maria
Trăilescu Daniela Maria
Medic Primar Chirurgie Pediatrică
Competențe: Ecografia aparatului locomotor
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
16.00 - 19.00 (la 2 saptamani)
Sâmbătă:
-
Trifa Diana-Anca
Trifa Diana-Anca
Medic Primar Psihiatrie Pediatrica
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
13.30-16.00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Trînc Roxana
Trînc Roxana
Medic Specialist Oftalmologie
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
16:00-20:00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Țurlea Cristian
Țurlea Cristian
Medic Specialist Oftalmologie
Orar
Luni:
14:00 - 15:00
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Ţurlea Magdalena
Ţurlea Magdalena
Medic Primar Oftalmologie
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
16.00-18.00
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Ungureanu Loredana
Ungureanu Loredana
Medic Specialist Medicina Muncii
Orar
Luni:
la programare
Marți:
la programare
Miercuri:
la programare
Joi:
la programare
Vineri:
la programare
Sâmbătă:
la programare
Vesa Romelia
Medic Specialist Medicina Interna
Competențe: Ecografie abdominala
Orar
Luni:
14.30-16:00
Marți:
-
Miercuri:
14.30-16:00
Joi:
-
Vineri:
14.30-16:00
Sâmbătă:
-